x
Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-30 iş günü (salı-peşembe-cumartesi)günleri  içerisinde evinize teslim edilir. Teslimat adresinin arı mobilya ya uzaklığına göre de  1-30 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı arı mobilya araçları tarafından ARI garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

ARı mobilya on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

ARI MOBİLYA TESLİMAT BÖLGELERİ

Arı Mobilya Teslimat Bölgeleri Aşağıdaki Haritadan renklendirilmiştir. Bu bölgelere yaplacak teslimatlar Arı mobilyanın kendi bünyesinde bulunan araç ve montaj kadrosu ile ücretsiz olarak teslim edilerek montajı sağlacaktır.

Arı mobilyada Teslimat bölgesi dışında kalan şehirlerde online satış sitemizden sipariş vermek istendiğinde nakliye ve montaj konularını müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Fırsat ve Kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen e-bültenimize kaydolun.
444 70 49
© 2015 Arı Mobilya Her Hakkı Saklıdır.
tasarım - teknik destek gençAjans
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.